Aktivi:

 

Klavir, petje, orgle

Vodja aktiva: Saša Golob, klavir (sasa.golob@glasbenasolajesenice.si)

Elizabeta Demšar Zupan, klavir (elizabeta.demsar-zupan@glasbenasolajesenice.si)

Monika Toman, klavir (monika.toman@glasbenasolajesenice.si)

Dominik Jakšič, klavir (dominik.jaksic@glasbenasolajesenice.si)

Andreja Geržina, petje (andreja.gerzina@glasbenasolajesenice.si)

Barbara Pibernik, orgle (barbara.pibernik@glasbenasolajesenice.si)

 

Harmonika

Vodja aktiva: Diana Šimbera, harmonika (diana.simbera@glasbenasolajesenice.si)

Zilhad Džananovič, harmonika (zilhad.dzananovic@glasbenasolajesenice.si)

Jan Ulčnik, harmonika (jan.ulcnik@glasbenasolajesenice.si)

 

Godala

Vodja aktiva: Natalija Šimunović, violina, viola (natalija.simunovic@glasbenasolajesenice.si)

Blanka Piotrovska, violina (blanka.piotrovska@glasbenasolajesenice.si)

Klavdija Jarc Bezlaj, violina (klavdija.jarc-bezlaj@glasbenasolajesenice.si)

Katarina Jurca (katarina.jurca@glasbenasolajesenice.si)

Miloš Jovanič, kontrabas (milos.jovanic@glasbenasolajesenice.si)

Nika Selak, violončelo (nika.selak@glasbenasolajesenice.si)

 

Brenkala

Vodja aktiva: Simon Krajnčan Fojkar, kitara (simon.krajncan-fojkar@glasbenasolajesenice.si)

Eva Jelenc Drozg, kitara (eva.jelenc-drozg@glasbenasolajesenice.si)

Urška Rihtaršič, harfa (urska.rihtarsic@glasbenasolajesenice.si)

Damjana Praprotnik, citre (damjana.praprotnik@glasbenasolajesenice.si)

 

Pihala

Vodja aktiva: Barbara Volčič, flavta (barbara.volcic@glasbenasolajesenice.si)

Monika Korbar, kljunasta flavta, klarinet (monika.korbar@glasbenasolajesenice.si)

Karin Vrhnjak Močnik, flavta, kljunasta flavta (karin.vrhnjak-močnik@glasbenasolajesenice.si)

Barbara Sirc, flavta, kljunasta flavta (barbara.sirc@glasbenasolajesenice.si)

Andrej Knap, saksofon (andrej.knap@glasbenasolajesenice.si)

Franci Podlipnik, saksofon (franci.podlipnik@glasbenasolajesenice.si)

Urška Rener, oboa (urska.rener@glasbenasolajesenice.si)

Jasna Rojc, fagot (jasna.rojc@glasbenasolajesenice.si)

 

Trobila, tolkala

Vodja aktiva: Gašper Breznik, trobila (gasper.breznik@glasbenasolajesenice.si)

Boštjan Gradišek, tolkala (bostjan.gradisek@glasbenasolajesenice.si)

 

Nauk o glasbi

Vodja aktiva: Drejc Pogačnik (drejc.pogacnik@glasbenasolajesenice.si)

Darko Šimbera (darko.simbera@glasbenasolajesenice.si)

 

Balet

Vodja aktiva: Jerneja Omahen Razpotnik (jerneja.omahen-razpotnik@glasbenasolajesenice.si)

Maja Repe (maja.repe@glasbenasolajesenice.si)

 

Knjižnica:

Nina Jamar (gsjes.knjiznica@siol.net)