VPIS V GLASBENO ŠOLO

Vpis učencev za šolsko leto 2019/20 se izvede na podlagi razpisa za vpis, ki bo objavljen v času od 3. do 15. maja 2019.

Zbiranje prijav za vpis v Glasbeno šolo Jesenice za šolsko leto 2019/20 bo potekalo v torek, 14. maja 2019 od 10. do 17. ure.

Sprejemni preizkusi bodo potekali v četrtek, 16. maja 2019 od 18.00 do 19.00 ure na matični šoli na Jesenicah.

Vpis učencev v prvi razred bo potekal od 3. do 10. junija 2019.

Vpis učencev v 2. in višje razrede bo potekal od 20. do 24. junija 2019.

Obseg vpisa novih učencev je odvisen od kadrovskih in prostorskih zmogljivosti šole, pri čemer imajo prednost glasbeno bolj nadarjeni učenci ter učenje orkestrskih glasbil (godala - zlasti violončelo in kontrabas, pihala, harfa ter vsa trobila).

Ti se uporabljajo za beleženje analitike obsikanosti spletne strani in nam zagotavljajo podatke na podlagi katerih lahko zagotovimo boljšo uporabniško izkušnjo.
So namenjeni targetiranemu oglaševanju glede na pretekle uporabnikove aktvinosti na drugih straneh.